outdoor tréning


aktuálne

A je to tu.
Rada by som vás pozvala na jesenný workshop Od chôdze k behu.
Workshop je určený, pre tých ktorí sa nevedia rozhodnúť či chodiť alebo behať, pre tých ktorí naberajú odvahu na beh, pre tých ktorí chodia a tých ktorí behajú a potrebujú len odpovede na svoje otázky, alebo ste začali meniť svoj životný štýl a je vám sympatické tráviť čas von.  
Počas dní 12., 13. a 14.11.2021 sa Vám, dúfam, podarí nájsť odpovede na otázky v krásnom prostredí Horského parku v Bratislave.
Neviete sa rozhodnúť, či je workshop Od chôdze k behu pre Vás vhodný. Prosím venujte ešte pár chvíľ textu nižšie.
Harmonogram
12.11.2021 /17:00 do 18:30/ diskusia cez aplikáciu ZOOM (online forma), oficiálne otvorenie, technicko-materiálové vybavenie, strava a doplnky stravy, strečing, regenerácia.
13.11.2021 /9:00 do 12:00/ chodecká časť workshopu v Horskom parku, rozoberieme treking a jeho využitie, nordic walking a jeho benefity, príprava na beh.
14.11.2021 /9:00 do 12:00/ bežecká časť workshopu v Horskom parku, rozoberieme techniku behania, bežecký tréning a budeme aj behať.

Všetko bude nastavené tak, aby sme to spoločne zvládli.
Teším sa na Vás Silvia.  


                                               REZERVÁCIA


 

 
mini pohybovka LOZORNO 

Pozývame všetky deti na pravidelné cvičenie v Lozorne na tartanovom ovále v pravidelnom intervale PONDELOK o 14:30 hod po škôlke.
Milí rodičia, rada by som Vám predstavila filozofiu MINI POHYBOVKY. Predovšetkým by som chcela pozvať všetky deti vo veku od 3,5 do 6 rokov, pre ktorých je určený tento druh tréningu. (cvičenia)
Prečo trénovať na čerstvom vzduchu celoročne?
Hlavne, ako prevencia pred chorobami dýchacích ciest, alergiami, astmou, nízkou imunitou, poruchami učenia, problémami s metabolizmom a trávením tiež aj depresiami. Trénuje sa za každého počasia.

Hlavná náplň tréningov je pohyb na čerstvom vzduchu, hry a cvičenia sú zamerané na rozvoj kondičných a koordinačných schopností detí a to všetko v mierumilovnom prístupe bez súperenia.

cena 1 hodiny 4€ /1hod =45 min./

Prosím na MINI POHYBOVKU Vaše detičky nahláste vopred, minimálne však 2 hodiny pred začiatkom tréningu. (na hodine sú vítaný aj rodičia, ktorý sa tiež môžu zapojiť do tréningu)

Ďakujem a teším sa na spoločné stretnutie.


inštruktorka Silvia  


REZERVÁCIA 
nordic walking

Nordic walking je ozdravno-pohybová aktivita vhodná pre každého. Súčasťou výstroja na chodenie sú špeciálne nordicwalkingové palice, ktoré sa odlišujú od palíc určených na turistiku/treking. Zapožičanie palíc je v cene kurzu.
kurz 3 hodinový                         
skupina 30€ / osobne 50€

kurz 5 hodinový                         
skupina 50€ / osobne 70€

kurz 1 a pól hodiny                        
skupina 10€ / osobne 20€ 

bežecká technika

Tréning pre začínajúcich i pokročilých bežcov. Správne držania tela, práce s rukami a práca s nohami pri behu, aby beh ostal vaším dlhodobým koníčkom. Tréning obsahuje aj cvičenia na zlepšenie držania tela a prevenčné cvičenia pred zranením. 

tréning
osobný 15€ / skupina 5€

skupina je tvorená min. 3 osôb

rezervácia