outdoor tréning


aktuálne

Rada by som Vás pozvala na hodiny nordic walkingu v MEDICKEJ ZÁHRADE 
pravidelne každý utorok o 9:00 hod.

Nordic walking je ozdravno-pohybová aktivita vhodná pre každého. Súčasťou výstroja na chodenie sú špeciálne nordicwalkingové palice, ktoré sa odlišujú od palíc určených na turistiku/treking. Zapožičanie nordicwalkingových palíc je v cene tréningu. Z tohto dôvodu je potrebné si rezervovať miesto na tréning vopred.

Skupinový tréning je zameraný na chôdzu a obsahuje zábavné cvičenia. Tréning trvá jednu hodinu.


osoby v produktívnom veku                                                    cena 8€/1h

dôchodcovia / študenti                                                         cena 5€/1h


 

 

outdoor kurz pre deti

aktuálne prebieha OUTDOOR KURZ PRE DETI v Sade Janka Kráľa o 14:45 hod. Stále prebieha nábor detí do kurzu. 
Milí rodičia, rada by som Vám predstavila filozofiu OUTDOOR TRÉNINGU, alebo KURZU. Predovšetkým by som chcela pozvať všetky deti pre ktorých je určený tento druh tréningu alebo kurzu. 
Prečo outdoor?  
Ako prevencia pred chorobami dýchacích ciest, alergiou i astmou, nízkou imunitou, poruchami učenia, problémami s metabolizmom a trávením tiež aj depresiami. Trénuje sa za každého počasia.
Hlavná náplň tréningov je pohyb na čerstvom vzduchu, základy chôdze nordic walking, čo je ozdravno-pohybová aktivita, ktorá deti prinúti k dobrému držaniu tela, hry a cvičenia sú zamerané na rozvoj kondičných a koordinačných schopností detí a to všetko v mierumilovnom prístupe bez súťaženia. 

 

nordic walking

Nordic walking je ozdravno-pohybová aktivita vhodná pre každého. Súčasťou výstroja na chodenie sú špeciálne nordicwalkingové palice, ktoré sa odlišujú od palíc určených na turistiku/treking. Zapožičanie palíc je v cene kurzu.
kurz 3 hodinový                         
skupina 30€ / osobne 50€

kurz 5 hodinový                         
skupina 50€ / osobne 70€

kurz 1 a pól hodiny                        
skupina 10€ / osobne 20€ 

bežecká technika

Tréning pre začínajúcich i pokročilých bežcov. Správne držania tela, práce s rukami a práca s nohami pri behu, aby beh ostal vaším dlhodobým koníčkom. Tréning obsahuje aj cvičenia na zlepšenie držania tela a prevenčné cvičenia pred zranením. 

tréning
osobný 15€ / skupina 5€

skupina je tvorená min. 3 osôb

rezervácia